Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: user
ur: صارف

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Anonymous
ur: گمنام
