Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Your name
ast: El to nome

en: Send
ast: Unviar

en: Mon
ast: Llu

en: Tue
ast: Mar

en: Wed
ast: Mié

en: Sat
ast: Sáb

en: January
ast: Xineru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Anonymous
ast: Anónimu
