Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Your name
be: Вашае імя

en: Send
be: Адаслаць

en: Mon
be: пан

en: Tue
be: аўт

en: Wed
be: сер

en: Sat
be: суб

en: January
be: студзень

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Anonymous
be: Ананім

en: Your e-mail
be: Ваш e-mail

en: Today
be: Сёння

en: Su
be: нядз

en: Th
be: чцв

en: Fr
be: птн
