Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Your name
bg: Твоето име

en: Send
bg: Изпрати

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Sat
bg: Съб.

en: January
bg: Януари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Anonymous
bg: Анонимен
