Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (30 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Mon
bn: সোম

en: Tue
bn: মঙ্গল

en: Wed
bn: বুধ

en: Sat
bn: শনি

en: January
bn: জানুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: July
bn: জুলাই

en: August
bn: আগস্ট

en: September
bn: সেপ্টেম্বর

en: October
bn: অক্টোবর

en: November
bn: নভেম্বর

en: December
bn: ডিসেম্বর

en: Today
bn: আজ

en: Su
bn: রবি

en: Th
bn: বৃহঃ

en: Fr
bn: শুক্র
