Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Sat
bo: སྤེན

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Su
bo: ཉི

en: Th
bo: ཕུར

en: Fr
bo: སངས

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།
