Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: Submit
ca: Envia

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Send
ca: Enviar

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Sat
ca: ds.

en: January
ca: gener

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Your e-mail
ca: El vostre correu electrònic

en: Today
ca: Avui

en: Su
ca: Dg.

en: Th
ca: Dj.

en: Fr
ca: Dv.

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: You must enter your name.
ca: Heu d'introduir el vostre nom.
