Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Event
el: Συμβάν

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Send
el: Αποστολή

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Sat
el: Σάβ

en: January
el: Ιανουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Today
el: Σήμερα

en: Su
el: Κυ

en: Th
el: Πε

en: Fr
el: Πα

en: Admin URL
el: URL διαχείρισης
