Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Your name
eo: Via nomo

en: Send
eo: Sendu

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Sat
eo: Sab

en: January
eo: januaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Anonymous
eo: Sennoma
