Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: Submit
eu: Bidali

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Event
eu: Gertaera

en: Your name
eu: Zure izena

en: Send
eu: Bidali

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Sat
eu: La

en: January
eu: Urtarrila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Today
eu: Gaur

en: Su
eu: Ig

en: Th
eu: Og

en: Fr
eu: Or

en: Maybe
eu: Beharbada

en: Febuary
eu: Otsaila

en: Enter your name:
eu: Sartu zure izena:

en: You must enter your name.
eu: Zure izena sartu behar duzu.
