Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Your name
fil: Ang iyong pangalan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
