Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Event
gl: Evento

en: Your name
gl: O seu nome

en: Send
gl: Enviar

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Sat
gl: Sáb

en: January
gl: Xaneiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Your e-mail
gl: O seu correo electrónico

en: Today
gl: Hoxe

en: Su
gl: Do

en: Th
gl: Xo

en: Fr
gl: Ve

en: You must enter your name.
gl: Debe escribir o seu nome.

en: Admin URL
gl: URL de admin.
