Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Send
gu: મોકલો

en: Mon
gu: સોમ

en: Tue
gu: મંગળ

en: Wed
gu: બુધ

en: Sat
gu: શનિ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Today
gu: આજે
