Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Submit
hu: Beküldés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Event
hu: Esemény

en: Your name
hu: Saját név

en: Send
hu: Küldés

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Sat
hu: szo

en: January
hu: január

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Your e-mail
hu: Feladó e-mail címe

en: Today
hu: Ma

en: Su
hu: Va

en: Th
hu: Cs

en: Fr
hu: Pé

en: Select date
hu: Dátum kiválasztása

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása

en: Admin URL
hu: Admin webcím
