Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Send
jv: Kirim

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Sat
jv: Set

en: January
jv: Januari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Today
jv: Dinā iki

en: Su
jv: Mg

en: Th
jv: Km

en: Fr
jv: Jm
