Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Sat
km: ស

en: January
km: មករា

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Su
km: អា

en: Th
km: ព្រ

en: Fr
km: សុ
