Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Mon
kn: ಸೋಮ

en: Tue
kn: ಮಂಗಳ

en: Wed
kn: ಧ

en: Sat
kn: ಶನಿ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Su
kn: ಭಾನು

en: Th
kn: ಗುರು

en: Fr
kn: ಶುಕ್ರ

en: Summary:
kn: ಸಾರಾಂಶ:
