Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Your name
ku: ناوت

en: Send
ku: بینێره‌

en: Mon
ku: دش

en: Tue
ku: سش

en: Wed
ku: چش

en: Sat
ku: شە

en: January
ku: ڕێبەندان

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Su
ku: یش

en: Th
ku: پش

en: Fr
ku: هە
