Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
