Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Send
mr: पाठवा

en: January
mr: जानेवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर

en: Anonymous
mr: अज्ञात
