Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Mon
ne: सोमबार

en: Tue
ne: मंगलबार

en: Wed
ne: बुधबार

en: Sat
ne: सनिबार

en: January
ne: जनवरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Today
ne: आज

en: Su
ne: आईतबार

en: Th
ne: बिहिबार

en: Fr
ne: सुक्रवार
