Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Event
pl: Termin

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Send
pl: Wyślij

en: Mon
pl: pon.

en: Tue
pl: wt.

en: Wed
pl: śr.

en: Sat
pl: sob.

en: January
pl: Styczeń

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Your e-mail
pl: Twój adres e-mail

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Su
pl: Ni

en: Th
pl: Cz

en: Fr
pl: Pi

en: Saved.
pl: Zapisano.

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: You must enter your name.
pl: Wprowadzenie nazwiska jest wymagane.

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Admin URL
pl: URL administracyjny
