Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Sat
ps: شنبه

en: January
ps: جنوري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Today
ps: نن

en: Su
ps: یکشنبه

en: Th
ps: پنجشنبه

en: Fr
ps: جمعه
