Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: Submit
ro: Trimite

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Send
ro: Trimite

en: Mon
ro: Lun

en: Tue
ro: Marți

en: Wed
ro: Mie

en: Sat
ro: Sâm

en: January
ro: Ianuarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Your e-mail
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Today
ro: Azi

en: Su
ro: Du

en: Th
ro: Jo

en: Fr
ro: Vi

en: Add column
ro: Adaugă coloană
