Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Sat
si: සෙන

en: January
si: ජනවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්
