Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Send
sl: Pošlji

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Sat
sl: Sob

en: January
sl: januar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Today
sl: Danes

en: Su
sl: ned

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet
