Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Send
sq: Dërgo

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Sat
sq: Sht

en: January
sq: Janar

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Su
sq: Dj

en: Th
sq: En

en: Fr
sq: Pr
