Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: user
ta: பயனர்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Your name
ta: உங்கள் பெயர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Mon
ta: திங்

en: Tue
ta: செவ்

en: Wed
ta: புத

en: Sat
ta: சனி

en: January
ta: ஐனவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Today
ta: இன்று

en: Su
ta: ஞா

en: Th
ta: வி

en: Fr
ta: வெ

en: Febuary
ta: பிப்ரவரி
