Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Submit
af: Stuur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Your name
af: Jou naam

en: Send
af: Stuur

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Sat
af: Sa

en: January
af: Januarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Su
af: So

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr
