Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tue
am: ቲዩ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
