Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Submit
ar: إضافة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Event
ar: الحدث

en: Your name
ar: اسمك

en: Send
ar: أرسل

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Sat
ar: سبت

en: January
ar: يناير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Your e-mail
ar: بريدك الإلكتروني

en: Today
ar: اليوم

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Su
ar: الأحد

en: Th
ar: الخميس

en: Fr
ar: الجمعة
