Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Event
bs: Događaj

en: Your name
bs: Vaše ime

en: Send
bs: Pošalji

en: Mon
bs: Pon

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Today
bs: Danas
