Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Submit
cs: Odeslat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Send
cs: Poslat

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Sat
cs: So

en: January
cs: Leden

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Your e-mail
cs: Váš e-mail

en: Today
cs: Dnes

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Su
cs: Ne

en: Th
cs: Čt

en: Fr
cs: Pá
