Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Your name
cy: Eich enw

en: Send
cy: Anfon

en: Mon
cy: Llun

en: Tue
cy: Maw

en: Wed
cy: Mer

en: Sat
cy: Sad

en: May
cy: Mai

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Your e-mail
cy: Eich e-bost

en: Today
cy: Heddiw

en: Jan
cy: Ion

en: Feb
cy: Chwef

en: Mar
cy: Maw

en: Apr
cy: Ebr

en: Jun
cy: Meh

en: Jul
cy: Gorff

en: Aug
cy: Awst

en: Sep
cy: Medi

en: Oct
cy: Hyd

en: Nov
cy: Tach

en: Dec
cy: Rhag
