Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Event
da: Begivenhed

en: Your name
da: Dit navn

en: Mon
da: man

en: Tue
da: tir

en: Wed
da: ons

en: Sat
da: lør

en: January
da: Januar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Anonymous
da: Anonym

en: Your e-mail
da: Din e-mail

en: Today
da: I dag

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Su
da: Sø

en: Th
da: To

en: Show log
da: Vis log

en: Scheduler options
da: Indstillinger for Scheduler

en: You must enter your name.
da: Du skal indtaste dit navn.

en: Add column
da: Tilføj kolonne
