Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Event
et: Sündmus

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Send
et: Saada

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Sat
et: L

en: January
et: jaanuar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Today
et: Täna

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Su
et: P

en: Th
et: N

en: Fr
et: R
