Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Your name
fi: Nimesi

en: Send
fi: Lähetä

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Sat
fi: La

en: January
fi: Tammikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Today
fi: Tänään

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Th
fi: To

en: Fr
fi: Pe

en: View logs
fi: Näytä lokit

en: Add column
fi: Lisää palsta
