Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Today
de: Hüt

en: Su
de: So

en: Th
de: Do
