Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Event
he: אירוע

en: Your name
he: שם

en: Send
he: שלח

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Sat
he: ש'

en: January
he: ינואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Today
he: היום

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'
