Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (44 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Submit
hi: जमा करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Send
hi: भेजें

en: Mon
hi: सोम

en: Tue
hi: मंगल

en: Wed
hi: बुध

en: Sat
hi: शनि

en: January
hi: जनवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Today
hi: आज

en: Jan
hi: जनवरी

en: Feb
hi: फ़रवरी

en: Mar
hi: मार्च

en: Apr
hi: अप्रैल

en: Jun
hi: जून

en: Jul
hi: जुलाई

en: Aug
hi: अगस्त

en: Sep
hi: सितंबर

en: Oct
hi: अक्टूबर

en: Nov
hi: नवंबर

en: Dec
hi: दिसम्बर

en: Su
hi: रवि

en: Th
hi: गुरु

en: Fr
hi: शुक्र
