Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Event
hr: Događanje

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Send
hr: Pošalji

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Sat
hr: sub

en: January
hr: siječnja

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Today
hr: Danas

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Su
hr: ne

en: Th
hr: če

en: Fr
hr: pe
