Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (35 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: user
id: anggota

en: Submit
id: Kirim

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Event
id: Acara

en: Your name
id: Nama anda

en: Send
id: Kirim

en: Mon
id: Sen

en: Tue
id: Sel

en: Wed
id: Rab

en: Sat
id: Sab

en: January
id: Januari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: Anonymous
id: Anonim

en: Today
id: Hari ini

en: Aug
id: Agu

en: Oct
id: Okt

en: Dec
id: Des

en: Su
id: Mg

en: Th
id: Km

en: Fr
id: Jm
