Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (43 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: Submit
is: Vista

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Event
is: Viðburður

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Send
is: Senda

en: Tue
is: Þri

en: Sat
is: Lau

en: January
is: janúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Today
is: Í dag

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: Su
is: sun

en: Th
is: fim

en: Fr
is: fös
