Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (41 entries)

en: Title
it: Titolo

en: user
it: utente

en: Submit
it: Invia

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Event
it: Evento

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Send
it: Invia

en: Mon
it: Lun

en: Tue
it: Mar

en: Wed
it: Mer

en: Sat
it: Sab

en: January
it: Gennaio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Today
it: Oggi

en: Jan
it: Gen

en: Jun
it: Giu

en: Jul
it: Lug

en: Aug
it: Ago

en: Sep
it: Set

en: Oct
it: Ott

en: Dec
it: Dic

en: Su
it: Do

en: Th
it: Gi

en: Fr
it: Ve

en: Select date
it: Seleziona data

en: Admin URL
it: URL amministrazione
