Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Sat
ka: შაბ

en: January
ka: იანვარი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Today
ka: დღეს

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Su
ka: კვი

en: Th
ka: ხუთ

en: Fr
ka: პარ
