Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Sat
kk: Сн

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел
