Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Event
lt: Įvykis

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Send
lt: Siųsti

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Sat
lt: Šeš

en: January
lt: Sausis

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Today
lt: Šiandien

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Su
lt: Se

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe
