Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Your name
mg: Ny anaranao
