Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Send
mn: Илгээх

en: Sat
mn: Бямба

en: May
mn: 5-р сар

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
