Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Today
my: ယနေ့

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Su
my: တနင်္ဂနွေ

en: Th
my: ကြာသပတေး

en: Fr
my: သောကြာ
